Шафа 900 Марк, меблева фабрика " Сокме, Україна.
Меблі Марк Сокме від українського меблевого підприємства Сокме порадує шанувальників мінімалізму і сучасного стилю. Цей комплект меблів практичний, ергономічний, легкий і відносно невеликий. Шафа займе мінімум місця у вітальні, але прийме величезна кількість комфорту.
Габаритні розміри:
| Ширина, мм | Висота, мм | Глибина, мм | Вага, кг |
|---|---|---|---|
| 900 | 2060 | 540 | 71 |
Можливі варіанти кольору:

|
Комод-бар "Марк" 800 висота 1258 мм, глибина 370 мм ширина 800 мм |
висота-2060 мм, глибина 540 мм, ширина 900 мм |
|---|---|
Ціна: ![]() |
Ціна: ![]() |
![]() |
![]() |
|
Вітальня "Марк" 2900 Ширина: 2900 мм Висота: 2060 мм Глибина: 465 мм Ніша під ТВ: висота-2060 мм глибина-465 мм ширина-2900 мм |
Комод "Марк" 1500 висота 912 мм, глибина 370 мм ширина 1500 мм |
|---|---|
Ціна: ![]() |
Ціна: ![]() |
![]() |
![]() |
Є питання або хочете замовити, телефонуйте прямо зараз:
0509266284 
0637334758 
0980893343 
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 2060 мм |
| Виробник | Сокме |
| Глибина | 540 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Тип | Шафа |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 006 ₴









