Ліжко 2-спальне (180х200) Новато, Скай, представлена у двох варіантах: каркас зроблений або в кольорі "горіх Караваджо", або "білий" з ламінованого ДСП завтовшки 16 мм, а ефектні виголов'я та підніжка - з МДФ із тисненням і унікальною різзю в кольорі "горіх Лунгарно" або "білий із золотом".
Зручне, міцне та надійне двоспальне ліжко з витонченими декоративними елементами входить до складу розкішної модульної системи Новіта, яка виготовлена в класичному стилі.
Двоспальне ліжко Новіта є привабливим і функціональним меблевим елементом у затишній спальні.
Всі елементи модульної системи Новіта дивіться тут...
Габаритні розміри:
| Довжина, мм | Висота, мм | Ширина, мм | Вага, кг |
|---|---|---|---|
| 2080 | 1060 | 1990 | 150 |
Можливі варіанти кольору:
| Корпус: горіх Караваджо та білий/ЛДСП | Фасад: горіх Лунгарно, білий і золото/МДФ | ||
|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

Купуючи це ліжко, Ви отримуєте можливість купити такі товари з додатковою скидкой 5%:
| Матрац | Наматрацник | Ламельна основа |
|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
З питань і для замовлення телефонуйте:
0509266284 
0637334758 
0980893343 
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 180 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 208 см |
| Ширина ліжка | 199 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 106 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 553 ₴












