Шафа 4-х дверний Новіта, Скай, з полицями, що закриваються двома дверима, має два відділення, які зачиняються дверцятами з гарним тисненням. У центральній частині розташоване відділення, обладнане штангою, на двостулкових дверях якого розташовані дзеркала з фацетною обробкою, прикрашені художнім розписом.
Сукня новинка представлений у двох варіантах: корпус зроблений або в кольорі "горіх Караваджо", або "білий" з ламінованого ДСП завтовшки 16 мм, а ефектний фасад — з МДФ із тисненням у кольорі "горіх Лунгарно" або "білий із золотом".
Місткий шафа для одягу, з короною, на фігурних ніжках і з витонченими декоративними елементами входить до складу розкішної модульної системи Новіта, яка зроблена в класичному стилі.
Велика шафа Новіта, забезпечена високоякісною фурнітурою, є привабливою та функціональною меблевою елементом у затишній спальні.
Усі елементи модульної системи Новіта дивіться тут...
Габаритні розміри:
| Ширина, мм | Висота, мм | Глибина, мм | Вага, кг |
|---|---|---|---|
| 2390 | 2360 | 580 | 250 |
Можливі варіанти кольору:
| Корпус: горіх Караваджо та білий/ЛДСП | Фасад: горіх Лунгарно, білий і золото/МДФ | ||
|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

З питань і для замовлення телефонуйте:
0509266284 
0637334758 
0980893343 
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 2390 мм |
| Глибина шафи | 580 мм |
| Висота шафи | 2360 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | МДФ |
| Фасади | МДФ |
- Ціна: 43 530 ₴












