Шафа 3-х дверний Новіта, Скай, з полицями та штангою для одягу, має відділення, яке зачиняються дверима з гарним тисненням. На центральних дверях розташоване дзеркало з фацетною обробкою, прикрашене художнім розписом.
Сукня новинка представлений у двох варіантах: корпус зроблений або в кольорі "горіх Караваджо", або "білий" з ламінованого ДСП завтовшки 16 мм, а ефектний фасад — з МДФ із тисненням у кольорі "горіх Лунгарно" або "білий із золотом".
Місткий шафа для одягу, з короною, на фігурних ніжках і з витонченими декоративними елементами входить до складу розкішної модульної системи Новіта, яка виготовлена в класичному стилі.
Шафа новинка, забезпечена високоякісною фурнітурою, є привабливим і функціональним меблевим елементом у затишній спальні.
Всі елементи модульної системи Новіта дивіться тут...
Габаритні розміри:
| Ширина, мм | Висота, мм | Глибина, мм | Вага, кг |
|---|---|---|---|
| 1870 | 2360 | 580 | 170 |
Можливі варіанти кольору:
| Корпус: горіх Караваджо та білий/ЛДСП | Фасад: горіх Лунгарно, білий і золото/МДФ | ||
|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

З питань і для замовлення телефонуйте:
0509266284 
0637334758 
0980893343 
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1870 мм |
| Глибина шафи | 580 мм |
| Висота шафи | 2360 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | МДФ |
| Фасади | МДФ |
- Ціна: 34 678 ₴












