
Комод Новіта 1-но дверний (Скай) 1350х900х490 мм
20 128 ₴
- Під замовлення
- Код: 18007400
Відправка з 03 травня 2026- +380 (63) 733-47-58
- +380 (98) 089-33-43менеджер
Комод 1-але дверний Новіта, Скай, з п'ятьма шухлядами та двома шухлядами для різних дрібниць, має відділення, яке зачиняються дверима з гарним тисненням.
Комод Новата представлений у двох варіантах: корпус зроблений або в кольорі "горіх Караваджо", або "білий" з ламінованого ДСП завтовшки 16 мм, а ефектний фасад — з МДФ із тисненням у кольорі "горіх Лунгарно" або "білий із золотом".
Компактний, але місткий комод на фігурних ніжках, прикрашений витонченими декоративними елементами, і забезпечений високоякісною фурнітурою, входить до складу розкішної модульної системи Новіта, яка виготовлена в класичному стилі.
Комод новата є привабливим і функціональним меблевим елементом в інтер'єрі показної вітальні або спальні. І розміщується зазвичай разом із дзеркалом.
Всі елементи модульної системи Новіта дивіться тут...
Габаритні розміри:
| Ширина, мм | Висота, мм | Глибина, мм | Вага, кг |
|---|---|---|---|
| 1350 | 900 | 490 | 125 |
Можливі варіанти кольору:
| Корпус: горіх Караваджо та білий/ЛДСП | Фасад: горіх Лунгарно, білий і золото/МДФ | ||
|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

З питань і для замовлення телефонуйте:
0509266284 
0637334758 
0980893343 
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 135 см |
| Глибина комода | 49 см |
| Висота комода | 107 см |
- Ціна: 20 128 ₴









