Комод ТВ Новіта, Скай, з полицями, закривається двостулковими дверима з тисненням, яка забезпечена елегантними ручками.
Комод для телевізора Новіта представлений у двох варіантах: корпус може бути виготовлений у кольорі "горіх Караваджо" або "білий" з ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, а ефектний фасад — з МДФ із тисненням у кольорі "горіх Лунгарно" або "білий із золотом".
Граційний телевізійний комод на фігурних ніжках, прикрашений витонченими декоративними елементами, входить до складу розкішної модульної системи Новата, яка зроблена в класичному стилі.
Комод ТВ Новата є привабливим і функціональним меблевим елементом в інтер'єрі розкішної та показної вітальні. І розміщується, зазвичай, між вітринами.
Всі елементи модульної системи Новіта дивіться тут...
Габаритні розміри:
| Ширина, мм | Висота, мм | Глибина, мм | Вага, кг |
|---|---|---|---|
| 1350 | 900 | 490 | 70 |
Можливі варіанти кольору:
| Корпус: горіх Караваджо та білий/ЛДСП | Фасад: горіх Лунгарно, білий і золото/МДФ | ||
|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

З питань і для замовлення телефонуйте:
0509266284 
0637334758 
0980893343 
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру |
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1350 мм |
| Глибина тумби | 490 мм |
| Висота тумби | 900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ДСП |
- Ціна: 19 462 ₴










