Вітрина 1-но дверна Нова, Скай, з дзеркалом і трьома скляними полицями з фацетною обробкою, зачиняються дверима зі склом і дверима з тисненням, які забезпечені елегантними ручками.
Вітрина Новата представлена у двох варіантах: корпус може бути виготовлений у кольорі "горіх Караваджо" або "білий" з ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, а ефектний фасад — з МДФ із тисненням у кольорі "горіх Лунгарно" або "білий із золотом".
Елегантна вітрина з короною, прикрашена витонченими декоративними елементами, входить до складу розкішної модульної системи Новата, яка зроблена в класичному стилі.
Вітрина Новата на фігурних ніжках є привабливим і функціональним меблевим елементом в інтер'єрі розкішної та показної вітальні.
Всі елементи модульної системи Новіта дивіться тут...
Габаритні розміри:
| Ширина, мм | Висота, мм | Глибина, мм | Вага, кг |
|---|---|---|---|
| 800 | 2360 | 490 | 120 |
Можливі варіанти кольору:
| Корпус: горіх Караваджо та білий/ЛДСП | Фасад: горіх Лунгарно, білий і золото/МДФ | ||
|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

З питань і для замовлення телефонуйте:
0509266284 
0637334758 
0980893343 
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вітрини | пряма |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | МДФ |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Ширина вітрини | 800 мм |
| Глибина вітрини | 490 мм |
| Висота вітрини | 2360 мм |
- Ціна: 20 128 ₴















