
Стіл Тоскана Нова обідня 1,60 (Скай) 1600х780х800 мм
9 276 ₴
- Під замовлення
- Код: 18001000
Відправка з 12 червня 2026+380 (50) 926-62-84
0980893343- +380 (63) 733-47-58
- +380 (98) 089-33-43менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стіл обідній 1,60 Тоскана Нова, Скай, виготовлений у класичному стилі, представлений в кольорі "горіх Караваджо" або "білий".
Корпус обіднього столу виготовлений з ламінованого ДСП, а стільниця — з патинованого і лакованого МДФ.
Стійкий обідній стіл на подіумі з цоколем, прикрашений красивих декоративними елементами, входить до складу модульної системи Тоскана Нова, яка виготовлена в розкішному класичному стилі.
Стіл обідній є привабливим і функціональним меблевим елементом в інтер'єрі елегантної та показної вітальні.
Усі елементи модульної системи Тоскана Нова дивіться тут...
Габаритні розміри:
| Довжина, мм | Висота, мм | Ширина, мм |
|---|---|---|
| 1600 | 780 | 800 |
Можливі варіанти кольору:
| Корпус: горіх Караваджо та білий/ЛДСП | Фасад: горіх, білий і срібло, білий і золото/МДФ | |||
|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

З питань і для замовлення телефонуйте:
0509266284
0637334758 
0980893343 
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1800 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 780 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 276 ₴






