
Передпокій Стиль ДСП (Кіївський Стандарт) 1400*450*2100
10 560 ₴
- Під замовлення
- Код: 4072100
Відправка з 13 травня 2026- +380 (63) 733-47-58
- +380 (98) 089-33-43менеджер
Передпокій Стиль фабрики Київський Стандарт, Україна.
- Корпус ДСП: довжина 1400 глибина 450 мм висота 2100 мм (2200 мм) (2400 мм)
- Корпус і фасад передпокою Стиль можна замовити у всіх кольорах ДСП складської програми.
-
Основні Переваги передпокою Стиль
-
Передпокій фабрики Київський стандарт Стиль 4-дверний – це ідеальне рішення для тих, хто цінує практичність і функціональність у своєму інтер'єрі. Завдяки своїм компактним розмірам (ширина 140 см, висота 210, 220, 240 см, глибина 45 см), він чудово впишеться в будь-який передпокій, забезпечуючи достатньо місця для зберігання верхнього одягу, взуття та інших аксесуарів. Ця модель виготовлена з ламінованої ДСП, що гарантує високу міцність і довговічність, а також легкість у догляді. Металеві ручки додають елегантності та зручності у використанні. Стиль модерн у поєднанні з кольоровими варіантами, такими як бетон / німфея альба, робить цей передпокій не лише функціональним, але й стильним акцентом вашого інтер'єру.
Крім того, ви можете обрати з кількох доступних модифікацій кольору: дуб сонома / антрацит, бетон / німфея альба, горіх макадамія. Це дозволяє вам легко підібрати ідеальний варіант, що відповідатиме вашому смаку та загальному дизайну приміщення. Купуючи передпокій у нашій гуртівні меблів «Склад Меблів», ви отримуєте не лише вигідну ціну, але й можливість швидкої доставки завдяки наявності власних складів.
- Економія місця. Передпокій Стиль містка і функціональна. Високі, але не глибокі меблі дають змогу не захаращувати кімнату.
- Місткість і наповнення. Місткість передпокою Стиль зумовлена максимальним використанням усього простору відведеного для неї.
- Надійність. Усі матеріали, використовувані фабрикою Київський Стандарт у виробництві меблів, перевірені та сертифіковані згідно з чинним законодавством України.
- Дизайн. Передпокій Стиль має три варіанти висоти 2100, 2200, 2400.
- Корпус і фасад можна замовити у всіх кольорах ДСП складської програми.(ДСП Антрацит, дуб аппалачі, Бетон, Німфея альба, Бетон темний, Бетон Стайл, Зелений димчастий, Синій Альбі, Дуб раю + 4% за ціну!!!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Київський Стандарт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | стандартна |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Сонома Трюфель, Німфеа альба, Горіх екко, Венге, Дуб сонома, Дуб сонома + трюфель, Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Зовнішня кутова консоль | під замовлення |
| Декоративне підсвічування | під замовлення |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 2100 мм |
- Ціна: 10 560 ₴





