
Диван ліжко Ріо 2 (Вірконі/Virkoni) 2140х870х900 мм сп.м. 1340х1900 мм
11 040 ₴
- Під замовлення
- Код: 5003800
Відправка з 13 травня 2026- +380 (63) 733-47-58
- +380 (98) 089-33-43менеджер
Диван ліжко Ріо-3 — це стильний сучасний диван, призначений для щоденного використання.
Доставка Києвою та Київською зоною від 1200 грн.
Доставка в інші регіони України транспортною компанією в будинок або на відділення (згідно з чинними тарифами транспортної компанії, детальнішу інформацію уточнюйте в менеджера)
Механізм трансформації Єврокнижка
Каркас і наповнення: ДСП ламіноване, сосна, повсть, ватин, ППУ, пружинний блок Bonnel, короб для білизни.
Механізм трансформації: Єврокнижка.
Габаритні розміри:
| Довжина, мм | Ширина, мм | Спальне місце, мм |
|---|---|---|
| 2140 | 870 | 1340x1900 |
Механізм трансформації: єврокнижка
диван Ріо-2 (TM Virkoni) 1кат.
диван Ріо-2 (TM Virkoni) 1кат.
Опис
Диван «Ріо-2»,
фабрика "Виркони"
Диван "Рио-2"— це ідеальне рішення для тих, хто шукає комбінацію стилю, функціональності та комфорту в одному меблевому виробі. Він підійде як для повсякденного використання, так і для гостей.Великий вибір тканин допоможе з вибором потрібного забарвлення дивана під Ваші вимоги. А м'які підлокітники з накладками та прямі лінії дивана підкреслюють його елегантний дизайн і красу.
Механізм трансформації єврокнижка забезпечує легкість і зручність перетворення дивана на повноцінне спальне місце для щоденного сну.Диван обладнаний збалансованим наповненням матраца, який містить пінополіуретан і пружинний блок Боннель.Це забезпечує комфортне сидіння й підтримує гарну температурну регуляцію.Диван також обладнаний коробом для білизни, що робить його зручним для зберігання постільної білизни та інших предметів, а також трьома подушками в комплекті.
Габаритний розмір: ширина — 2140 мм; глибина — 870 мм; висота — 700 мм.
Глибина посадкового місця — 670 мм; висота посадкового місця — 450 мм. висота підлокітників — 570 мм.
Спальне місце: 1920x1340 мм.
Габарити паковання: 1950*850*800 мм.
Об'єм: 1,33 куб.м.
Матрац — фанера + пружинний блок бонель, ППУ
Каркас — дерево + фанера + ламіноване ДСП
Надійний і простий механізм розкладки ЄВРОКНИЖКА:
Зручні підлокітники з накладками:

Місткий ящик для білизни!
Стильні практичні тканини та яскраві забарвлення дивано
Характеристики
| Бренд | Virkoni |
|---|---|
| Спальне місце | 134х192см |
| Основа | Дерево + фанера + ЛДСП |
| Наповнювач | Боннель |
| Короб для білизни | Да |
| Ширина, мм | 2140 |
| Глибина, мм | 870 |
| Висота, мм | 700 |
| Ширина спального місця, см | 134 |
| Довжина спального місця, см | 192 |
| Каркас | Дерево |
-
Термін доставки: 2-5 робочих днів с момента готовности изделия.
-
Термін виготовлення: від 7 до 34 робочих днів для індивідуальних замовлень (залежить від обраної тканини та завантаження фабрики).
-
Способи доставки: Нова Пошта, Делівері, Meest (на відділення або адресна доставка до будинку).
-
Відвантаження: Напряму з фабрики-виробника або зі складів (Днепр, Київ, Одеса).
-
Вартість: На тарифах обраний перевізник

Варіанти кольорової гами (тканина Аляска, Багама, Бліц прораховується індивідуально)
Доступні кольори:

Аляска 2 категорія+3% до ціни
Багіра (Велюр антикиготь) + 10% до ціни
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virkoni |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
- Ціна: 11 040 ₴



































