Кошик
472 відгуків
Мебель от интернет магазина mebelfedosov.com.ua
+380507391195
+380637334758
+380973708985

Важливість дизайну кухні!

Важливість дизайну кухні!

Кухня – це одне з найважливіших приміщень в будинку. Саме тут за обідом, вечерею або сніданком збираються всі члени сім'ї, щоб обговорити усе, що трапилося з кожним за день. Саме тому кухня повинна бути комфортна для всіх членів сім'ї, від затишку цієї кімнати багато в чому залежить затишок квартири в цілому.

Зараз практично немає окремих приміщень для приймання їжі, їдальні стали затребувані і були поєднані з кухнею. У наш час основна частина кухонь має робочу зону, їдальню та зону передпокою. Грамотний дизайн кухні полягає в тому, щоб всі ці зони гармонійно об'єднати в одне ціле стилем або будь-якою тематикою. Робоча зона, як ви правильно здогадалися, призначена для приготування їжі. Ця зона повинна бути по можливості обладнана всім необхідним. Господині має бути максимально зручно – від цього залежить настрій, а значить якість готуються нею страв. Самим оптимальним варіантом буде, звичайно ж, виготовлення кухні на замовлення. Виготовлена та зібрана по індивідуальним замовленням меблі буде відповідати всім вимогам і потребам замовника. Тут не буде безглуздих незручних шаф, або непотрібних барних відсіків. Ви зможете розташувати мийку, техніку та інші вбудовані побутові прилади так, як вам зручно. У стандартних наборах цього немає, там вже все сплановано, ви лише можете вибрати колір. У кухнях ж за власним дизайном все залежить від вас і ваших потреб.

Їдальня зона також повинна гармоніювати з іншим стилем кухні. Якщо є можливість поставити великий обідній стіл, за яким б вмістилися всі члени сім'ї, було б чудово. Затишні зручні стільці, скатертину і живі квіти додадуть тепла і гармонії в дизайн приміщення. Зверніть увагу на колірні рішення. Теплі кольори пробуджують апетит і роблять приміщення затишнішим. Дуже вдалими будуть сіро-помаранчеві, коричневі, постільні, а так само неяскраві відтінки червоного і жовтого. Класичні поєднання деревних відтінків і білого також дуже приємні, але їх варто розбавити більш яскравими плямами, наприклад, картиною з натюрмортом в теплих кольорах або яскравими фіранками на вікнах.

У будь-якому випадку головне в дизайні кухні на замовлення, щоб зробити кухню по душі всім домочадцям, щоб усі почували себе комфортно і легко. Зібрана на замовлення кухня повинна бути не тільки дизайнерської «річчю», вона повинна бути зручна і приємна у використанні.