
Ліжко Брістоль Нью 1836х2064х892мм (Мебель-Сервіс) ліжко з ламельною основою МС
7 190 ₴
- В наявності
+380 (50) 926-62-84
0980893343- +380 (63) 733-47-58
- +380 (98) 089-33-43менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ліжко Брістоль Нью, фабрика Меблі-Сервіс, Україна

(050)926 62 84 (063) 733 47 58 (098)089 33 43
Ліжко є одним з елементів складальної системи Брістоль Нью. Виготовлена в кольорі ясен сніговий, з високим ізножьем і узголів'ям, які прикрашають карнизи, ліжко виглядає ошатно і презентабельно. Фасадні частини ліжка, з рамкового МДФ, прикрашені декоративним тисненням і різьбленими МДФ накладками. В ліжко необхідно взяти ламельний основу, яка буде надійною основою під матрац. При купівлі ліжка, Ви отримуєте гарантовану знижку на матрац. Ліжко Брістоль Нью може бути як частиною загального набору, так і самостійним предметом меблів в інтер'єрі кімнати.

Габаритні розміри
| Довжина, мм | Ширина, мм | Висота, мм |
|---|---|---|
| 2064 | 1836 | 892 |
Варіант кольору
| Корпус і фасад: ясен сніговий/ЛДСП |
|---|
![]() |

З питань та для замовлення дзвоніть:
0509266284 
0637334758
.
0980893343 
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Висота | 892 мм |
| Ширина | 2090 мм |
| Глибина | 1828 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ліжка | ліжко з ламельною основою МС |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 190 ₴

