
Диван Вікторія 1.4 (1 кат) (1650/1850/2050 х 1950 х 1020 мм)фабрика Київський Стандарт, Україна 180
18 850 ₴
- Під замовлення
Відправка з 14 червня 2026+380 (50) 926-62-84
0980893343- +380 (63) 733-47-58
- +380 (98) 089-33-43менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Диван Вікторія (
1650 / 1850 / 2050 х 1950 х 1020 мм),фабрика Київський Стандарт, Україна
Диван Вікторія, фабрики Київський Стандарт, зручна модель, призначена для щоденного сну. Ця модель має три розмірні ряди спальне місце 1400 мм, 1600 мм або 1800 мм. Диван Вікторія не тільки зручний, але й показний.
Переваги та особливості:
|
• Декоративні фігурні МДФ накладки на бильцях. |
• Одна містка ніша для білизни. • Дві великі та дві середні подушки (при ширині 1800 мм додатково велика подушка). |

Варіанти розкрою:

!!! При ширині дивана 1800 мм в розкроях 1 і 2 друга сторона великої подушки виконується в тканині №2.
Вибрати тканину можна тут
З питань і для замовлення телефонуйте:
0509266284 
0637334758
.
0980893343 
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Стан | Новий |
| Виробник | Світ меблів |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дитячого ліжка | 206.2 см |
| Глибина дитячого ліжка | 95.6 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 90 см |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
| Ширина спального місця | 180 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 850 ₴















































