
Ліжко двоспальне Лотос (Світ меблів) 1700х2060х670мм з ламельною основою С,М
4 990 ₴
- Під замовлення
- Код: 0732001
Відправка з 14 червня 2026+380 (50) 926-62-84
0980893343- +380 (63) 733-47-58
- +380 (98) 089-33-43менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ліжко двоспальне Лотос (без ламельної основи), виробництва фабрики Свет меблів, Україна
Ліжко двоспальне Лотос (без ламельної основи) з прямокутним наголов'ям і вилогою допоможе створити обстави, сприятливі для гарного відпочинку.
Двоспальна ліжко Лотос виготовлене з ЛДСП у двох колірних рішеннях: у поєднанні квітів венге темний/венге світлий і дуб фрегат /антрацит.:
Ліжко двоспальне входить до складу модульної спальні Лотос, для якої характерні строгі геометричні форми, прямі лінії, оригінальні та практичні комбінації кольорів.
Габаритні розміри:
| Довжина, мм | Ширина, мм | Висота, мм |
|---|---|---|
| 2060 | 1700 | 670 |
Можливі варіанти кольору:
| дуб фрегат/антрацит |
![]() |
З питань і для замовлення телефонуйте:
0509266284 
0637334758
.
0980893343 
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ліжка | двоспальне |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 67 см |
| Ширина ліжка | 170 см |
| Довжина ліжка | 206 см |
| Колір | |
| Колір | з ламельною основою С,М |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 990 ₴

